NC BRUSILEC m/ž

HTS IC | Slovenska Bistrica

Due date: 20 Aug 2022, 12:00

Description

O podjetju:

Podjetje HTS IC je del HTS Tehnološke Skupine, največjega vertikalno integriranega podjetja v regiji, ki razvija tehnologije in izdeluje  inovativne izdelke za segmente tlačnega litja aluminija, brizganja plastike, ekstruzije aluminija in orodjarstva. V podjetju HTS IC smo na podlagi več desetletnih izkušenj razvili in patentirali svojo inovativno tehnologijo za izdelavo zahtevnih komponent orodij za tlačno litje in brizganje, ki jih uporabljajo svetovno poznani OEM proizvajalci na 4 kontinentih. Ključ do uspeha  pa so naši zaposleni, zato dajemo velik poudarek urejenim delovnim pogojem, skrbimo za usposabljanja in izobraževanja, ter nudimo možnosti razvoja kariere znotraj skupine, tako v Sloveniji kot tudi v tujini.

Predstavitev ključnih izdelkov in proizvodnih programov najdete na www.htsgroup.com

Zaradi povečanega obsega poslovanja zaposlimo sodelavca na delovno mesto:

Delovne naloge:

  • priprava obdelovancev na operacijo brušenja in poliranje (honanje),
  • brušenje in poliranje izdelkov in polizdelkov,
  • samostojno delo na stroju za honanje,
  • prevzem tehnične dokumentacije, materiala, priprava orodja in delovnih sredstev,
  • izdelava in sprotna kontrola posameznih faz obdelave, primerjanje stanja obdelave po zahtevah dokumentacije,
  • skrb za čisto in urejeno delovno okolje in delovna sredstva.

 Pričakujemo:

  • delovne izkušnje na honanju ali notranjem okroglem brušenju izvrtin oziroma izkušnje z brušenjem materiala,
  • sposobnost delovanja v skupini,
  • tehnične in sistematične sposobnosti,
  • natančnost, zanesljivost, samostojnost in odgovornost pri delu.

 Nudimo:

  • zaposlitev za nedoločen čas s 3 mesečno poskusno dobo,
  • urejene delovne pogoje v stabilnem podjetju,
  • stimulativno plačilo z nagrajevanjem za dobro opravljeno delo.

Position details

Location:
Slovenska Bistrica
Due date:
20 Aug 2022, 12:00

Appy for this position

Drop files here or click here to select files
Max 5 files, 5 MB per file

Need assistance?

If you need assistance or cannot find what you are looking for, feel free to send us an e-mail to jobs@htsgroup.com and we will get back to you as soon as possible.