(SLO) Procesni operater (m/ž)

STEEL | Ljubljanja

Due date: 21 Jan 2022, 12:00

PROCESNI OPERATER

Description

Podjetje Steel d.o.o. je del HTS Tehnološke Skupine, največjega vertikalno integriranega podjetja v regiji, ki razvija tehnologije in izdeluje inovativne izdelke za segmente tlačnega litja aluminija, brizganja plastike, ekstruzije aluminija in orodjarstva. Ključ do uspeha, ki ga dosegamo pa so naši zaposleni, zato dajemo velik poudarek urejenim delovnim pogojem, skrbimo za usposabljanja in izobraževanja, prenos znanja, ter nudimo možnosti razvoja kariere znotraj skupine, tako v Sloveniji kot tudi v tujini.

Procesni operater (m/ž)

Delovne naloge

  • prevzem materiala in dokumentacije za obdelavo v proizvodnji,
  • sestavljanje in priprava obdelovancev za toplotno obdelavo,
  • transportiranje materiala na ustrezna delovna polja v proizvodnji,
  • zagon in spremljanje obdelav na sistemih za izvedbo toplotnih obdelav, vključno medfazna kontrola procesa in obdelovancev,
  • razstavljanje obdelovancev, končna kontrola in odprema blaga,
  • delo z dokumentacijo proizvodnje in izpis dokumentacije,
  • usklajevanje plana proizvodnje z nadrejenim glede na rok,
  • usposabljanje oziroma uvajanje novih delavcev na področjih dela v proizvodnji.

Pričakujemo

  • izobrazbo najmanj IV. stopnje, metalurške, strojne ali druga tehnične smeri,
  • vsaj 2 leti ustreznih delovnih izkušenj na podobnem delovnem mestu,
  • znanje angleškega jezika,
  • sposobnost delovanja v skupini,
  • tehnične in sistematične sposobnosti,
  • natančnost, zanesljivost, samostojnost in odgovornost pri delu,
  • pripravljenost za delo v dveh izmenah.

Nudimo

  • zaposlitev za nedoločen čas s poskusno dobo 3 mesecev,
  • urejene delovne pogoje v stabilnem podjetju,
  • stimulativno plačilo z nagrajevanjem za dobro opravljeno delo,
  • možnost napredovanja

Position details

Location:
Ljubljanja
Due date:
21 Jan 2022, 12:00

Appy for this position

Drop files here or click here to select files
Max 5 files, 5 MB per file

Need assistance?

If you need assistance or cannot find what you are looking for, feel free to send us an e-mail to jobs@htsgroup.com and we will get back to you as soon as possible.