(SLO) Sprejem in odprema

STEEL | Ljubljana

Due date: 21 Jan 2022, 12:00

53 copy

Description

Podjetje Steel d.o.o. je del HTS Tehnološke Skupine, največjega vertikalno integriranega podjetja v regiji, ki razvija tehnologije in izdeluje inovativne izdelke za segmente tlačnega litja aluminija, brizganja plastike, ekstruzije aluminija in orodjarstva. Ključ do uspeha

ki ga dosegamo pa so naši zaposleni, zato dajemo velik poudarek urejenim delovnim pogojem, skrbimo za usposabljanja in izobraževanja, prenos znanja, ter nudimo možnosti razvoja kariere znotraj skupine, tako v Sloveniji kot tudi v tujini.

PROIZVODNI DELAVEC - sprejem in odprema (m/ž)

Delovne naloge

  • Sprejem in odprema materiala po nalogih,
  • razkladanje oz. izdaja blaga (pregled količine in kvalitete materiala),
  • nakladanje in pregled ustreznosti (kvalitete in količine),
  • upravljanje z viličarjem in manipulacija z blagom,
  • skrb za red in čistočo delovnega prostora.

Pričakujemo

  • zaključeno srednješolsko izobrazba,
  • izkušnje na primerljivih delovnih mest (kot skladiščnik, viličarist, komisionar),
  • prednost imajo kandidati, ki imajo opravljen izpit za viličarja (ni pogoj),
  • izkušnje z delom v programu Vasco (prednost),
  • sposobnost delovanja v skupini, komunikativnost,
  • natančnost, zanesljivost, samostojnost in odgovornost pri delu,
  • pripravljenost za delo v dveh izmenah.

Nudimo

  • zaposlitev za nedoločen čas, s poskusno dobo 3 mesecev,
  • urejene delovne pogoje v stabilnem podjetju,
  • stimulativno plačilo z nagrajevanjem za dobro opravljeno delo,
  • možnost napredovanja.

Position details

Location:
Ljubljana
Due date:
21 Jan 2022, 12:00

Appy for this position

Drop files here or click here to select files
Max 5 files, 5 MB per file

Need assistance?

If you need assistance or cannot find what you are looking for, feel free to send us an e-mail to jobs@htsgroup.com and we will get back to you as soon as possible.